Maturitní a absolventská trička

 Nabízíme potisk maturitních a absolventských triček. Trička dodáváme ve velikostech S, M, L, XL a XXL jako klasická trička v gramáži 145 g/m2 | 100% bavlna nebo dámská vypasovaná trička gramáže 240 g/m2 | 95% bavlna + 5% lycra.

Klasická trička /KT/

100% bavlněná trička s krátkým rukávem, kulatým výstřihem a pružným lemem kolem krku v kvalitě 150 gr/m2, velikostí S, M, L, XL a XXL

Dámská trička /DAT/

dámská, vypasovaná, elastická trička, 220-240gr/m2 s krátkým rukávem, 100% bavlna, velikostí S, M, L, XL a XXL


Potisk provádíme stálobarevnými a ekologicky nezávadnými barvami. Pro barevný potisk si můžete vybírat i z jednobarevných motivů naší nabídky, které pro vás barevně zpracujeme. Lze kombinovat motivy na přední stranu triček a barvu triček. V tomto případě musíte uvést zvlášť barvu a velikost trička ke každému motivu /např. žluté XL B02/.

Barva triček klasických :

Barva triček dámských : bílá, žlutá, černá, růžová, natural, oranžová, červená, vínová, světle modrá, středně modrá, tmavě modrá, světle zelená, tmavě zelená.

Potisk : sítotisková technologie, stálobarevnými a ekologicky nezávadnými barvami.

Barva potisku : bílá, černá, žlutá, oranžová, růžová, červená, vínová, modrá, zelená, hnědá a jejich odstíny. Ostatní barvy a odstíny dle dohody.

Minimální odběr 10 ks, jinak dohoda možná. 

V naší nabídce motivů je široký výběr potisků zadních a předních stran. Pokud zde nenaleznete odpovídající obrázek, můžete vlastní motiv nakreslit na bílý papír formátu A4, nejlépe černým fixem, zpracovat na PC a poslat ho poštou na disketě či emailem. Vzorník barev triček Vám zašleme na vyžádání poštou. Objednávky lze poslat poštou, e-mailem nebo můžete použít náš on-line formulář.

Hotová trika dodáváme do 3 – 5 týdnů od obdržení objednávky, případně dle domluvy poštou.

V případě časové tísně je možnost telefonicky dohodnout termín dle Vašich představ.

Poštovné účtujeme dle tarifů České pošty. Balné a manipulační poplatky neúčtujeme.

 

Typy písem na nadpisy

 nadpisy2017_1 nadpisy2017_2

 

Typy písem na seznamy

fonty_seznamy